Wysokość opakowania: 213 mm
Układ: Tower
Pojemność baterii: 7 Ah
Poziom hałasu: 40 dB
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Ilość gniazd sieciowych: 2 x gniazdo sieciowe
Diody LED: Tak
Szerokość produktu: 101 mm
Głębokość produktu: 298 mm
Kolor produktu: Czarny
Szerokość opakowania: 142 mm
Słyszalny alarm: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed rozładowaniem baterii
Moc rzeczywista: 360 W
Waga produktu: 4,35 kg
Napięcie baterii: 12 V
Wtyczka: Typu F
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Wysokość produktu: 142 mm
Liczba portów USB 2.0: 1
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Auto-restart: Tak
Pojemność opakowania: 10586,1 cm³
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Typ wyświetlacza: LCD
Liczba faz wyjściowych: 1
Przebieg falowy: Pseudo sine
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85078000
Typ portu USB: USB Typu B
Liczba faz wejściowych: 1
Wartość nominalna napięcia wejściowego: 230 V
Czas transferu (Tryb Linii do Trybu Baterii): 2 ms
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 290 V
Frekwencja wyjściowa: 50 Hz
Regulacja napięcia wyjściowego: 10%
Port USB: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50 Hz
Czas ładowania baterii (90%): 6 h
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Zimny start: Tak
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,6 kVA
Wartość nominalna napięcia wyjściowego: 230 V
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 162 V
Maska z numerem seryjnym: 85044085
Porty modemu rj-11: 2
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
UPS Line-Ineractive LED, 600VA/360W1x12V/7Ah, AVR, 2xSCHUKO, USB, RJ11
155,00 zł
13 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Moc rzeczywista | 360 W |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Szerokość produktu | |
| Zimny start | Tak |
| Typy wyjść AC | Typ E / F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii, Przeładowanie, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Poziom hałasu | |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Diody LED | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Wysokość opakowania | |
| Pojemność opakowania | 10586,1 cm³ |
| Port USB | Tak |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Waga produktu | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Wtyczka | Typu F |
| Kolor produktu | |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Czas ładowania baterii (90%) | 6 h |
| Auto-restart | Tak |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Typ wyświetlacza | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Układ | Tower |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Maska z numerem seryjnym | 85044085 |
Napisz pierwszą opinię o „UPS Line-Ineractive LED, 600VA/360W1x12V/7Ah, AVR, 2xSCHUKO, USB, RJ11” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.