Kolor produktu: Czarny
Port USB: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Moc rzeczywista: 1200 W
Napięcie baterii: 24 V
Waga produktu: 11 g
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 240 V
Szerokość produktu: 135 mm
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA
Wysokość produktu: 208 mm
Pojemność baterii: 9 Ah
Układ: Kompaktowy
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Przebieg falowy: Pseudo sine
Głębokość produktu: 343 mm
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 220 V
Typ wyświetlacza: LCD
UPS ORVALDI i2000LCD USB
616,96 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Moc rzeczywista | 1200 W |
|---|---|
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Port USB | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Typ wyświetlacza | |
| Układ | Kompaktowy |
Napisz pierwszą opinię o „UPS ORVALDI i2000LCD USB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.