Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | IEC/EN 62040 -2 , FCC B, CISPR22 B, CE /CB report (TUV) / cULus / EAC / RCM / BIS / KCC |
|---|---|
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Poziom hałasu | |
| Szerokość produktu | |
| Wtyczka | C14 panel |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Typ wyświetlacza | |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Częstotliwość wejściowa | 40 – 70 Hz |
| Układ | Rack |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 7 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | |
| Bezpieczeństwo | |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C14 panel |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.