Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub wilgocią., Zużyte urządzenie powinno być przekazane do punktu zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego. |
|---|---|
| Przepustowość VPN | 0,69 Gbit/s, 690 Mbit/s |
| Przechwytywanie TLS | 1800 MB/s |
| Napięcie wejściowe AC | |
| ilość portów Ethernet DMZ | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSEC, TLS |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wysokość produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Port wan | Ethernet (RJ-45), Wi-Fi |
| Przepustowość Firewall | 3740 Mbit/s |
| Głębokość produktu | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Diody LED | HDD, Link, Status, Zasilanie |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Szerokość produktu | |
| Układ | Desktop |
| Liczba użytkowników | 25 użyt. |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Prąd wejściowy | |
| Pobór mocy | |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.