Dołączone oprogramowanie: Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Poziom hałasu: 56 dB
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Education x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Enterprise x64
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: SNMP
Tryb wyłączenia: 0,2 W
Kolor produktu: Czarny
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 30 °C
Przekątna ekranu: 2,5″
Waga produktu: 10,6 kg
Typ ekranu: TFT
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Wbudowany wyświetlacz: Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Windows 10 Mobile
Cykl pracy (zalecany): 200 – 1000 stron/mies.
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Skanuj do: HTTP
Rozmiary seri B ISO (B0…B9): B5
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Skanuj do: Chmura
Rozmiary kopert: C5
Drukowanie: Drukowanie w kolorze
Rodzaj baterii: PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y
Kopiowanie: Kopiowanie w kolorze
Skanowanie: Skanowanie w kolorze
Całkowita pojemność wejściowa: 250 ark.
Całkowita liczba podajników: 1
Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania: 100
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2012 R2
Zawiera sterowniki: Tak
Rozmiary papieru fotograficznego: 20×25
Rozmiary papieru fotograficznego: 13×18
Wysokość produktu: 260 mm
Typ skanera: Skaner płaski/ADF
Technologie mobilnego wydruku: Apple AirPrint
Rozmiary papieru fotograficznego: 10×15 cm
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2012
Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4): 10 kopii/min
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Głębokość koloru wyjścia: 24 bit
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2008
Standardowe interfejsy: USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2008 R2
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni): 6 s
Przewodowa sieć LAN: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Skanuj do: Mail
Szybkość modemu: 33,6 Kbit/s
Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4): 18 kopii/min
Wi-Fi: Tak
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF): Tak
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Rozmiary seri A ISO (A0…A9): A5
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Windows RT
Szerokość produktu: 463 mm
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Podwójne drukowanie: Tak
Maksymalna rozdzielczość: 600 x 1200 DPI
Typ wkładu papieru: Kaseta
Średnie zużycie energii podczas kopiowania: 27 W
Rozmiary seri A ISO (A0…A9): A4
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 20000 stron/mies.
Rozdzielczość faksu (czarno-biała): 300 x 300 DPI
Skanuj do: USB
Maksymalny obszar skanowania: 216 x 297 mm
Technologie mobilnego wydruku: Mopria Print Service
Dopasuj szerokość nośnika: 89 – 215,9 mm
Pojemność automatycznego podajnika papieru: 50 ark.
Technologie mobilnego wydruku: Google Cloud Print
Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze): 7 s
Rozmiary kopert: 10
Rozmiary kopert: DL
Głębokość produktu: 389 mm
Zmniejszanie/powiększanie kopii: 25 – 400%
Technologia druku: Atramentowa
Gramatura podajnika papieru: 64 – 105 g/m²
Funkcja n w jednym (N=): 2
Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter): 13 stron/min
Rozmiary kopert: Monarch
Liczba wkładów drukujących: 4
Fax: Faksowanie w kolorze
Dopasuj długość nośnika: 127 – 355,6 mm
Funkcja n w jednym (N=): 4
Tryby druku duplex: Automatyczna
Pamięć faksu: 250 stron(y)
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 19 stron/min
Port USB: Tak
Typy nośników podajnika papieru: Koperty
Typy nośników podajnika papieru: Zwykły
Głębokość koloru wejścia: 48 bit
Typy nośników podajnika papieru: Papier półbłyszczący
Typy nośników podajnika papieru: Papier wysokiej rozdzielczości
Typy nośników podajnika papieru: Papier matowy
Maksymalna liczba kopii: 99 kopii
Kolorowy wyświetlacz: Tak
Optyczna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 DPI
Typy nośników podajnika papieru: Papier błyszczący
Prędkość transmisyjna faksu: 3 s/str.
Technologia skanowania: CIS
Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB2150
478,50 zł
5 w magazynie
SKU: PERCANWAK0103
Kategorie: IT, Peryferia, Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Dołączone oprogramowanie | Quick Utility Toolbox, IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX |
|---|---|
| Technologia druku | Atramentowa |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2, 4 |
| Przekątna ekranu | 25" |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 89 – 215,9 mm |
| Port USB | Tak |
| Skanuj do | Chmura, HTTP, Mail, USB |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Gramatura podajnika papieru | 64 – 105 g/m² |
| Dopasuj długość nośnika | 127 – 355,6 mm |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Poziom hałasu | |
| Głębokość koloru wejścia | 48 bit |
| Typ ekranu | TFT |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 1200 DPI |
| Wysokość produktu | |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Kolor produktu | |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Szerokość produktu | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Waga produktu | |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Pamięć faksu | 250 stron(y) |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Głębokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wi-Fi | Tak |
| Rozmiary kopert | 10, C5, DL, Monarch |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj baterii | PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y |
| Technologia skanowania | CIS |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Cykl pracy (zalecany) | 200 – 1000 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 20000 stron/mies. |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5 |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Typ wkładu papieru | Kaseta |
Napisz pierwszą opinię o „Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB2150” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.