Certyfikaty: UL 60950-1/CSA 60950-1-07, FDA/CDRH, FCC Part 15, ICES-003, CE, Low Voltage Directive 2006/95/EC, EN 60950-1, EN 60825-1, EMC 2004/108/EC, EN 55024, EN 55022, Class B, WEEE Directive 2012/19/EU, Citrix Ready, NOM, EAC
(GOST), GS Mark, Green World Alliance, WHQL
Typ ekranu: LCD
Protokoły zarządzające: SNMPv3
Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6): IPv6
Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv4): IPv4
Certyfikaty: UL 60950-1/CSA 60950-1-07, FDA/CDRH, FCC Part 15, ICES-003, CE, Low Voltage Directive 2006/95/EC, EN 60950-1, EN 60825-1, EMC 2004/108/EC, EN 55024, EN 55022, Class B, WEEE Directive 2012/19/EU, Citrix Ready, NOM, EAC
(GOST), GS Mark, Green World Alliance, WHQL
Typ skanera: ADF
Fax: Nie
Skanowanie: Skanowanie w kolorze
Drukowanie: Drukowanie mono
Kopiowanie: Kopiowanie mono
Waga nośnika w podajniku papieru (imperialnie): 7,26 – 19,5 kg (16 – 43 funtów)
Języki opisu strony: GDI
Gramatura podajnika papieru: 60 – 163 g/m²
Waga produktu: 7,5 kg
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise x64
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business x64
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional
Zużycie energii w trybie energooszczędnym: 2,3 W
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Ultimate x64
Zgodność z RoHS: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Starter x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Kolor produktu: Biały
Wbudowany wyświetlacz: Tak
Kolor produktu: Niebieski
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Enterprise
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Premium
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Business
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Home Basic
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista Ultimate x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Enterprise
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 32 °C
Taktowanie procesora: 600 MHz
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Professional x64
Napięcie wejściowe AC: 110 – 240 V
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8 Pro x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7 Home Basic x64
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Certyfikat EnergyStar: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7 Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.9 Mavericks
Technologie mobilnego wydruku: Xerox PrintBack
Maksymalna rozdzielczość skanowania: 4800 x 4800 DPI
Maksymalna rozdzielczość kopiowania: 600 x 600 DPI
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni): 8,5 s
Średni zużycie enegrii (podczas pracy ): 313 W
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 13.04
Port USB: Tak
Głębokość produktu: 360 mm
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 12.10
Głębokość koloru wyjścia: 8 bit
Podwójne skanowanie: Nie
Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: SuSE Linux 11
Format kompresji zdjęć: TIF
Poziom mocy akustycznej (czuwanie): 26 dB
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Nadajnik cyfrowy: Nie
Technologia druku: Laser
Całkowita pojemność wyjściowa: 100 ark.
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2012
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 10.10
Typ wkładu papieru: Podajnik papieru
Całkowita liczba podajników: 1
Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru: 60 – 105 g/m²
Czas pierwszej kopii (czarna): 10 s
Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): 150 ark.
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Czas rozgrzewania: 30 s
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2003
Format kompresji zdjęć: JPG
Szerokość produktu: 406 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 11.04
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: RedHat EL Linux 6.0
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardowe interfejsy: USB 2.0
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: SuSE Linux 10
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 10.04
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Skanuj do: WIA
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 11.10
Technologie mobilnego wydruku: Apple AirPrint
Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 15000 stron/mies.
Podwójne drukowanie: Nie
Dopasuj szerokość nośnika: 76 – 216 mm
Obsługiwane systemy operacyjne serwera: Windows Server 2008
Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): 100 ark.
Wi-Fi: Tak
Pojemność automatycznego podajnika papieru: 40 ark.
Optyczna rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 DPI
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Ubuntu 12.04
Rozmiary seri A ISO (A0…A9): A4
Wysokość produktu: 257 mm
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: RedHat EL Linux 5.0
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4
Przewodowa sieć LAN: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 37 W
Skanuj do: TWAIN
Całkowita pojemność wejściowa: 150 ark.
Obsługiwane formaty dokumentów: PDF
Kopiowanie dwustronne: Nie
Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie): 50 dB
Faksowanie dwustronne: Nie
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 20 stron/min
Typy nośników podajnika papieru: Wstępnie zadrukowany
Typy nośników podajnika papieru: Papier makulaturowy
Typy nośników podajnika papieru: Etykieta/metka
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Typy nośników podajnika papieru: Card stock
Typy nośników podajnika papieru: Gruby papier
Liczba wkładów drukujących: 1
Typy nośników podajnika papieru: Papier typu bond
Typy nośników podajnika papieru: Koperty
Typy nośników podajnika papieru: Zwykły
Automatyczny podajnik dokumentów (ADF): Tak
Typy nośników podajnika papieru: Cienki papier
Dopasuj długość nośnika: 127 – 356 mm
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025V_BI (laserowe; A4; Skaner płaski)
473,00 zł
30 w magazynie
SKU: PERXERWLM0010
Kategorie: IT, Peryferia, Urządzenia wielofunkcyjne laserowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Drukowanie | Drukowanie mono |
|---|---|
| Typ ekranu | LCD |
| Protokoły zarządzające | SNMPv3 |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Waga produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia druku | Laser |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Głębokość produktu | |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 – 216 mm |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dopasuj długość nośnika | 127 – 356 mm |
| Wi-Fi | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe., Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 600 DPI |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 37 W |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 10 s |
| Języki opisu strony | GDI |
| Głębokość koloru wyjścia | 8 bit |
| Typ skanera | Skaner ręczny |
| Czas rozgrzewania | 30 s |
| Skanuj do | TWAIN, WIA |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 163 g/m² |
| Format kompresji zdjęć | JPG, TIF |
| Faksowanie dwustronne | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 15000 stron/mies. |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Port USB | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
Napisz pierwszą opinię o „Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3025V_BI (laserowe; A4; Skaner płaski)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.