Informacje dodatkowe
| Przekątna ekranu | 24" |
|---|---|
| Taśma samoprzylepna | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| GPS | Tak |
| Podręcznik użytkownika | |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie, produkt może zawierać niebezpieczne substancje., Unikać bezpośredniego kontaktu z wewnętrznymi elementami elektronicznymi., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o ochronie środowiska. |
| Liczba kamer | 2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne, GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Typ ekranu | TFT |
| Przewody | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Typ interfejsu | Micro-USB |
| Ilość sztuk | |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Sensor G-shock | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Głębokość produktu | |
| Karta pamięci w zestawie | MicroSD |
| Napięcie pracy | |
| Kąt widzenia głównej kamery | 140° |
| Tryb foto | Tak |
| Przyssawka | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rodzaj zasilania | |
| Waga produktu | |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość produktu |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.