Współczynnik zbliżenia: 1,5x
Źródło zasilania: Prąd przemienny
Typ produktu: Przenośny projektor
Obsługiwane proporcje obrazu: 16:10
Wejście audio (mini jack): Tak
Naturalna rozdzielczość projektora: WUXGA (1920×1200)
Interfejs SCSI: RS-232
Lampy: 250 W
Złącze zasilania 12V: Tak
Szerokość produktu: 314 mm
Współczynnik kontrastu (typowy): 15000:1
Technologia projekcji: DLP
Pobór mocy: 310 W
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Liczba portów VGA (D-Sub): 2
Żywotność lampy (tryb ekonomiczny): 4000 godz (eco)/5000 godz (dynamic eco)
Wysokość produktu: 213 mm
Ilość portów HDMI: 2
Kompatybilność rozmiaru ekranu: 678,18 – 8483,6 mm (26.7 – 334)
Ilość portów USB 2.0 typu B: 1
Przesunięcie: 114.9%
3D Ready: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Odległość projekcji: 1,2 – 10 m
Wyjście audio (mini jack): Tak
Jasność projektora: 5000 ANSI lumenów
Wi-Fi: Nie
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Port RS-232: 1
Korekcja Keystonea, pion: – 30 – 30°
Długość ogniskowa: 20.7 – 31.05 mm
Przewody: Prąd przemienny
Zasięg obiektywu: 2,42 – 2,97
Stosunek padania: 1.39 – 2.09:1
Ilość wbudowanych głośników: 1
Przewody: VGA
Żywotność lamp: 3000 h
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Kolor produktu: Biały
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Kompatybilność 3D: Tak
Waga produktu: 3,4 kg
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Napięcie wejściowe AC: 120 – 240 V
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Pełny HD: Tak
VIVITEK PROJEKTOR BIZNESOWY DU857
3630,00 zł
3 w magazynie
SKU: SYSVIIPBI0054
Kategorie: IT, Projektory biznesowe, Systemy audiowizualne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Współczynnik zbliżenia | 1,5x |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ produktu | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Żywotność lamp | 3000 h |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | |
| Technologia projekcji | DLP |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Przesunięcie | 114,9% |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| 3D Ready | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port RS-232 | 1 |
| Pobór mocy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Przewody | |
| Długość ogniskowa | 20.7 – 31.05 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasięg obiektywu | 2,42 – 2,97 |
| Odległość projekcji | 1,2 – 10 m |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szerokość produktu | |
| Pełny HD | Tak |
| Waga produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Korekcja Keystone'a, pion | – 30 – 30° |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Wi-Fi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wyjście audio (mini jack) | Tak |
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wysokość produktu | |
| Lampy | 250 W |
| Stosunek padania | 1.39 – 2.09:1 |
Napisz pierwszą opinię o „VIVITEK PROJEKTOR BIZNESOWY DU857” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.