Certyfikaty: FCC, IC, CE, C-Tick, CB, UL, Wi-Fi Certified
Wysokość opakowania: 94 mm
Długość kartonu do wysyłki: 49,7 cm
Wysokość palety (morze): 2,06 m
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Przycisk WPS: Tak
Kolor produktu: Biały
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Waga wraz z opakowaniem: 300 g
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Długość brutto palety: 110 cm
Waga produktu: 139 g
Model: Wzmacniacz sieciowy
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 65 °C
Waga netto kartonu dostawczego: 3 kg
Szerokość produktu: 120 mm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze): 100 szt.
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 1200 Mbit/s
Diody LED: Tak
Szerokość brutto palety: 110 cm
Napięcie wejściowe AC: 110-240 V
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Produkty na palecie (morze): 1000 szt.
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 95%
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wysokość kartonu dostawczego: 19,2 cm
Wysokość produktu: 42 mm
Waga brutto palety (powietrze): 267,6 kg
Ilość anten: 2
Waga brutto palety (morze): 371,9 kg
Głębokość produktu: 59 mm
Szerokość opakowania: 104 mm
Ilość na palecie (powietrze): 700 szt.
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ac
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Szerokość kartonu dostawczego: 22,9 cm
Wysokość palety (powietrze): 147,9 cm
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej): 3,46 kg
Wi-Fi: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze): 70 szt.
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Głębokość opakowania: 161 mm
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną): 10 szt.
Przycisk reset: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
WIRELESS RANGE EXTENDER AC1200/IN
157,61 zł
11 w magazynie
SKU: WLONONWCRBGTR
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | FCC, IC, CE, C-Tick, CB, UL, Wi-Fi Certified |
|---|---|
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Długość brutto palety | 110 cm |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ac |
| Wysokość palety (powietrze) | 147,9 cm |
| Waga brutto palety (powietrze) | 267,6 kg |
| Wysokość kartonu dostawczego | 19,2 cm |
| Waga produktu | |
| Produkty na palecie (morze) | 1000 szt. |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPS |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Wysokość palety (morze) | 2,06 m |
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Długość kartonu do wysyłki | 49,7 cm |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model | |
| Waga brutto palety (morze) | 371,9 kg |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość brutto palety | 110 cm |
| Wysokość produktu | |
| Wi-Fi | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Ilość anten | 2 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Ilość na palecie (powietrze) | 700 szt. |
| Szerokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „WIRELESS RANGE EXTENDER AC1200/IN” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.