Informacje dodatkowe
| Typ dysku SSD | 2.5" |
|---|---|
| Model | |
| Grubość materiału | 2,5 mm |
| Głębokość produktu | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Materiały | |
| Wejście audio | Tak |
| Podręcznik użytkownika | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Układ | Full Tower |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Przycisk reset | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Kolor produktu | |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Przeznaczenie | |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Maksymalna długość PSU | 19,5 cm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.