Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Pojemność baterii | 15000 mAh |
| Tryb nocny | Tak |
| Technologia czujnika ruchu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa |
| Przeznaczenie | |
| Szablon montażowy | Tak |
| Typ mocowania | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Auto-tracking | Tak |
| Czas eksploatacji baterii | 1 lat(a) |
| Cyfrowy zoom | 8x |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość produktu | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba kamer | 1 |
| Model | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu | |
| Zakres przesuwania | 0 – 330° |
| Głębokość produktu | |
| Suma megapikseli | 3 MP |
| Układ | Kopuła |
| Wysokość produktu | |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Dołączone śruby | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Waga produktu | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Przewody | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Przycisk reset | Tak |
| Port USB | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 x 1296 px |
| Pobór mocy (max) | 3,5 W |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość klatek | 15 fps |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.