Informacje dodatkowe
| Obsługuje VPN | VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
|---|---|
| Funkcjonalność NAT | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Nie otwierać urządzenia – grozi porażeniem prądem., Nie używać w wilgotnych warunkach., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia – ryzyko porażenia prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych., Upewnij się, że urządzenie jest stabilnie zamontowane i wentylowane. |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Filtrowanie URL | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| DSL WAN | Nie |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPS |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Taktowanie procesora | 1700 MHz |
| Waga produktu | |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Firewall | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kolor produktu | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wbudowany serwer FTP | Tak |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Port USB | Tak |
| Typ produktu | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość anten | 6 |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewody | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Serwer medialny | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Obsługa Samby (pamięć masowa) | Tak |
| Serwer VPN | IPSec, OVPN, PPTP |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.