Certyfikaty: CE, FCC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Kolor produktu: Biały
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Głębokość opakowania: 101,5 mm
Szerokość produktu: 80 mm
Wi-Fi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Przycisk reset: Tak
Model: Nadajnik sieciowy
Wysokość produktu: 62 mm
Diody LED: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Wysokość opakowania: 89 mm
Waga wraz z opakowaniem: 250 g
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Ilość anten: 2
Głębokość produktu: 77,8 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Realna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Szerokość opakowania: 156,5 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Zgodny z Mac: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Przycisk WPS: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Typ anteny: Wewnętrzne
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: MacOS
Pobór mocy (max): 7,3 W
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 867 Mbit/s
Wzmacniacz sieciowa TP-LINK RE305
126,50 zł
30 w magazynie
SKU: KILTPLREP0007
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC |
|---|---|
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Przycisk WPS | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Głębokość produktu | |
| Pobór mocy (max) | 7,3 W |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Ilość anten | 2 |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Model | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Wysokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Wzmacniacz sieciowa TP-LINK RE305” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.