Certyfikaty: CE, RoHS
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Szerokość opakowania: 156,5 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Wysokość opakowania: 89 mm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Typ anteny: Wewnętrzne
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Waga wraz z opakowaniem: 180 g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Diody LED: Tak
Kolor produktu: Biały
Pobór mocy: 3,3 W
Wysokość produktu: 110 mm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Szerokość produktu: 65,8 mm
Ilość sztuk: 1
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Głębokość opakowania: 101,5 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Model: Wzmacniacz sieciowy
Głębokość produktu: 75,2 mm
Realna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Wi-Fi: Tak
Ilość anten: 2
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Przycisk WPS: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 300 Mbit/s
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Częstotliwość Wi-Fi: Jedna częstotliwości (2,4 GHz)
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Moc nadawcza (CE): 15 dBm
Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA854RE
49,50 zł
30 w magazynie
SKU: SIETPLREP0003
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RoHS |
|---|---|
| Ilość anten | 2 |
| Model | |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Diody LED | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Pobór mocy | |
| Głębokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Moc nadawcza (CE) | 15 dBm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Ilość sztuk | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
Napisz pierwszą opinię o „Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA854RE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.