Szerokość opakowania: 156,5 mm
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Model: Wzmacniacz sieciowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows NT
Waga wraz z opakowaniem: 290 g
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Rodzaj opakowania: Pudełko
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Diody LED: Tak
Kolor produktu: Biały
Pobór mocy (max): 7,3 W
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 98SE
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Typ anteny: Wewnętrzne
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Ilość sztuk: 1
Wi-Fi: Tak
Ilość anten: 2
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Głębokość produktu: 69 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Głębokość opakowania: 101,5 mm
Szerokość produktu: 124 mm
Zgodny z Mac: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Realna szybkość przesyłania danych: 867 Mbit/s
Wysokość produktu: 52 mm
Wysokość opakowania: 89 mm
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 867 Mbit/s
Przycisk WPS: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Moc nadawcza (CE): 17 dBm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Wzmacniacz sygnału WiFi TP-LINK RE300
115,50 zł
30 w magazynie
SKU: KILTPLREP0013
Kategorie: Komunikacja i łączność, Repeatery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe AC | |
|---|---|
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Ilość anten | 2 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Szerokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wysokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Kolor produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość sztuk | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Głębokość opakowania | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Pobór mocy (max) | 7,3 W |
| Moc nadawcza (CE) | 17 dBm |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci., Unikaj ekstremalnych temperatur., Unikaj kontaktu z wodą. |
| Certyfikaty zgodności |
Napisz pierwszą opinię o „Wzmacniacz sygnału WiFi TP-LINK RE300” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.