Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP
Model: Nadajnik i odbiornik sieci
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Kolor produktu: Biały
Waga wraz z opakowaniem: 350 g
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a
Szerokość opakowania: 202 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPS
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g
Przycisk reset: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11ac
Diody LED: Tak
Wysokość opakowania: 86 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK
Pobór mocy (max): 10 W
Zgodny z Mac: Tak
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 1300 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3ab
Typ anteny: Zewnętrzny
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 30 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 64-bit WEP
Rodzaj opakowania: Pudełko
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Ilość sztuk: 1
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Głębokość opakowania: 125 mm
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Ilość anten: 3
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Wi-Fi: Tak
Szerokość produktu: 163 mm
Wbudowany wyłącznik: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Moc nadawcza (CE): 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤23dBm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Realna szybkość przesyłania danych: 1300 Mbit/s
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Przycisk WPS: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Wysokość produktu: 66,5 mm
Certyfikaty zgodności: CE
Głębokość produktu: 76,4 mm
Certyfikaty zgodności: RoHS
Wzmacniacz sygnału WiFi TP-LINK RE550
192,50 zł
10 w magazynie
SKU: KWRTPLKON0017
Kategorie: Konwertery, Konwertery, Transceiver, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Przycisk WPS | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Wysokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Moc nadawcza (CE) | 2.4 GHz ≤20dBm, 5 GHz ≤23dBm |
| Szerokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość anten | 3 |
| Ilość sztuk | |
| Przycisk reset | Tak |
| Certyfikaty zgodności | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Rodzaj opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Produkt może generować ciepło, unikaj kontaktu z łatwopalnymi materiałami., Produkt może zawierać małe części, które mogą być niebezpieczne dla dzieci., Produkt musi być użytkowany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć uszkodzeń. |
Napisz pierwszą opinię o „Wzmacniacz sygnału WiFi TP-LINK RE550” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.