Informacje dodatkowe
| Kensington Lock | Tak |
|---|---|
| Głębokość opakowania | |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Przewody | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 5:4 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Szerokość opakowania | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | SXGA |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 px |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 20° |
| Kolor produktu | |
| Wersja DisplayPort | 1.2a |
| Rozmiar plamki | 0,294 x 0,294 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przekątna ekranu | 19" |
| Wysokość opakowania | |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Waga (z podstawą) | 6,8 kg |
| Wejście audio | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Port DVI | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość głośników | 2 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Certyfikaty zgodności | |
| Waga (bez podstawy) | 6 kg |
| AMD FreeSync | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Pobór mocy | |
| Twardość powierzchni | 9H |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ matrycy | TN |
| Głębokość (bez podstawy) | 64,5 mm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| HDMI | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wysokość (bez podstawy) | 383,9 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Przemysłowy |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy monitora, aby zapobiec porażeniu prądem elektrycznym., Nie umieszczaj ciężkich przedmiotów na monitorze, aby uniknąć uszkodzeń., Unikaj długotrwałego wpatrywania się w ekran z dużą jasnością, aby zapobiec zmęczeniu oczu. |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szerokość (bez podstawy) | 445,4 mm |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.