Certyfikaty: CE, WEEE, REACH, GOST-R
Szerokość opakowania: 602 mm
Technologia wyświetlacza: LED
Rodzaj produktu: Płaski panel Digital Signage
Moc wyjściowa (RMS): 4 W
Głębokość opakowania: 212 mm
Wbudowany tuner tv: Nie
Ilość DisplayPort: 1
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Przekątna ekranu: 21,5″
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 2000000:1
Typ HD: Full HD
Ekran dotykowy: Nie
Czas odpowiedzi (typowy): 3 ms
Jasność: 250 cd/m²
Zasięg skanowania (długość): 50 – 75 Hz
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 95%
Waga wraz z opakowaniem: 9,5 kg
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Rozmiar plamki: 0,2482 x 0,2482 mm
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Waga produktu: 6,3 kg
Kąt widzenia w poziomie: 170°
Wysokość opakowania: 476 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Zasięg skanowania w poziomie: 24 – 82 kHz
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Kąt widzenia (pionowy): 160°
Przewody: Prąd przemienny
Przewody: VGA
Ilość wbudowanych głośników: 2
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Wejście audio dla PC: Tak
Port USB: Nie
Wbudowane głośniki: Tak
Przewody: Audio (3.5mm)
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Wejścia VGA (D-Sub): 1
Podręcznik użytkownika: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Głębokość produktu: 155 mm
Ilość portów DVI-D: 1
Ilość portów HDMI: 1
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75
Port DVI: Tak
Szerokość produktu: 513 mm
Przewodowa sieć LAN: Nie
Pobór mocy: 18 W
Wysokość produktu: 369 mm
Standard VESA: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
X-22E 22IN 1920X1080 FHD/250CD D-SUB DVI HDMI DP BLACK
2693,34 zł
10 w magazynie
SKU: WLONONWCRAMNB
Kategorie: CCTV/ Monitory do monitoringu, IT, Monitory
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zasilacz sieciowy | Tak |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Wysokość (bez podstawy) | 324,3 mm |
| Pobór mocy | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Waga (bez podstawy) | 6,1 kg |
| Przewody | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Rozmiar plamki | 0,2482 x 0,2482 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Pozycjonowanie na rynku | Przemysłowy |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 56,2 mm |
| Materiał obudowy | Metal |
| Port DVI | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 513,2 mm |
| Wejście audio | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Ilość głośników | 2 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| AMD FreeSync | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Twardość powierzchni | 9H |
| Typ matrycy | TN |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kensington Lock | Tak |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 15° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Kształt ekranu | Płaski |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2a |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Certyfikaty zgodności |
Napisz pierwszą opinię o „X-22E 22IN 1920X1080 FHD/250CD D-SUB DVI HDMI DP BLACK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.