Waga produktu: 480 g
Pasek na ramię: Tak
Maksymalna wielkość ekranu: 35,6 cm (14″)
Szerokość (cm): 35 cm
Eleganckie etui podróżne: Tak
Kolor produktu: Czarny
Zamknięcie na suwak: Tak
Głębokość: 2,5 cm
Elementy odblaskowe: Tak
Wysokość (cm): 24 cm
XD DESIGN TORBA NA LAPTOP EXECUTIVE 14 P/N:P706.221
129,27 zł
22 w magazynie
SKU: TPEXDDTOR0002
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Torby / plecaki / walizki / etui
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Głębokość | 6,35 cm (2.5") |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Kolor produktu | |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Szerokość (cm) | 35 cm |
| Pasek na ramię | Tak |
| Eleganckie etui podróżne | Tak |
| Wysokość (cm) | 24 cm |
Napisz pierwszą opinię o „XD DESIGN TORBA NA LAPTOP EXECUTIVE 14 P/N:P706.221” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.