Informacje dodatkowe
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
|---|---|
| HDMI | Tak |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | |
| Pobór mocy | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Prąd wejściowy | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Paleta barw | 100% |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Waga (z podstawą) | 6,9 kg |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.