Tryby pracy: Tylko karta / karta lub kod / karta + kod
Zakres temperatur (eksploatacja): -18 – 50 °C
Podświetlana klawiatura: Tak
Kolor produktu: Srebrny
Wandaloodporny: Tak
Głębokość produktu: 26 mm
Czytnik kluczy zbliżeniowych RFID: Tak
Wysokość produktu: 120 mm
Odległość odczytu RFID: 5 cm
Szerokość opakowania: 90 mm
Waga wraz z opakowaniem: 540 g
Stopień ochrony IP: IP55
Typ produktu: Klawiatura sterująca
Wyjścia przekaźnikowe: 2
Waga produktu: 460 g
Typ montażu: Montaż natynkowy
Szerokość produktu: 76 mm
Maksymalny pobór prądu: 160 mA
Rodzaj opakowania: Karton
Szyfrator: Tak
Materiał obudowy: Aluminium
Głębokość opakowania: 61 mm
Rodzaj zasilania: AC/DC
Interfejs Wiegand: Nie
Wysokość opakowania: 132 mm
Liczba użytkowników: 1000 użyt.
Częstotliwość RFID: 0,125 MHz
Napięcie zasilania: 12 – 24 V
Zamek Szyfrowy EURA AC-20C7
209,14 zł
9 w magazynie
SKU: INDEUAZEL0001
Kategorie: Inteligenty dom, Sieci, Zamki elektroniczne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj opakowania | |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Tryby pracy | Tylko karta / karta lub kod / karta + kod |
| Typ produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Wyjścia przekaźnikowe | 2 |
| Liczba użytkowników | 1000 użyt. |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Typ montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Napięcie zasilania | 12 – 24 V |
| Kolor produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj zasilania | |
| Głębokość opakowania | |
| Interfejs Wiegand | Nie |
| Częstotliwość RFID | 0,125 MHz |
| Odległość odczytu RFID | 5 cm |
| Szyfrator | Tak |
| Wandaloodporny | Tak |
| Maksymalny pobór prądu | 160 mA |
Napisz pierwszą opinię o „Zamek Szyfrowy EURA AC-20C7” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.