Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 208 V
Tryb ECO: Tak
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 160 V
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Tryby alarmu dźwiękowego: Wymiana baterii, Usterka, Alarm przeciążenia
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 11 min
Wbudowany wentylator: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8504408590
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4 min
Przebieg falowy: Czysty sinus
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Awaryjne wyłączenie zasilania: Tak
Współczynnik szczytu: 3:1
Typ wyświetlacza: LCD
Wydajność (tryb ECO): 95%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 1500 m
Żywotność baterii (max): 4 lat(a)
Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online)
Wartość znamionowa udaru energii: 345 J
Filtr EMI/RFI: Tak
Prąd ładowania: 1,5 A
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Współczynnik mocy wyjściowej: 0,9
Współczynnik mocy wejściowej: 0,98
Maksymalne natężenie prądu: 4,5 A
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 240 V
Typy wyjść AC: IEC 320
Poziom THD prądu wyjściowego: 3%
Ilość gniazd sieciowych: 3 x gniazdo sieciowe
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 1500 m
Kolor produktu: Czarny
Długość kabla: 1,5 m
Waga produktu: 9,4 kg
Wysokość produktu: 191 mm
Podręcznik użytkownika: Tak
Głębokość produktu: 327 mm
Moc rzeczywista: 900 W
Słyszalny alarm: Tak
Port USB: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Wtyczka: C13 panel
Przewody: Kabel USB
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Zakres wilgotności względnej: 20 – 90%
Materiał obudowy: Metal
Wysokość opakowania: 313 mm
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Szerokość opakowania: 241 mm
Szerokość produktu: 140 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 50 °C
Układ: Tower
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS1000EA-DE
1265,00 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Maksymalne natężenie prądu | 4,5 A |
|---|---|
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Żywotność baterii (max) | 4 lat(a) |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Typ wyświetlacza | |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 3% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,98 |
| Port USB | Tak |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii, Usterka, Alarm przeciążenia |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 1500 m |
| Tryb ECO | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
| Prąd ładowania | 15 A |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Szerokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 90% |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Podręcznik użytkownika | |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przewody | |
| Szerokość produktu | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Wysokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość produktu | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Waga produktu | |
| Wtyczka | C13 panel |
| Układ | Tower |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS1000EA-DE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.