Certyfikaty: CE, EAC
Pojemność baterii: 9 Ah
Port USB: Tak
Szerokość produktu: 438 mm
Moc rzeczywista: 2700 W
Ilość gniazd sieciowych: 10 x gniazdo sieciowe
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 50 °C
Szerokość opakowania: 540 mm
Wysokość opakowania: 230 mm
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA
Napięcie baterii: 12 V
Współczynnik mocy: 0,9
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 13,1 min
Głębokość produktu: 610 mm
Długość kabla: 1,5 m
Wysokość produktu: 88 mm
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 1500 m
Waga produktu: 27,6 kg
Kolor produktu: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Porty modemu rj-11: 1
Zakres wilgotności względnej: 20 – 90%
Materiał obudowy: Metal
Liczba obsługiwanych baterii: 6
Maksymalne natężenie prądu: 13 A
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8504408590
Pojemność stelaża: 2U
Przewody: Kabel USB
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4,2 min
Wydajność (tryb ECO): 95%
Tryb ECO: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Przebieg falowy: Czysty sinus
Słyszalny alarm: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Układ: Rackmount/Tower
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 190 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 208 V
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Współczynnik mocy wejściowej: 0,99
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 240 V
Typy wyjść AC: C13 panel
Poziom THD prądu wyjściowego: 5%
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Typy wyjść AC: C19 panel
Współczynnik szczytu: 3:1
Prąd ładowania: 1,5 A
Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online)
Typ wyświetlacza: LCD
Filtr EMI/RFI: Tak
Wartość znamionowa udaru energii: 440 J
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 1500 m
Żywotność baterii (max): 5 lat
Certyfikaty zgodności: RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS3000ERT2UA
3080,00 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, EAC |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Przewody | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 1500 m |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95% |
| Port USB | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia, Usterka, Alarm kiedy pracuje na baterii |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Podręcznik użytkownika | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 5% |
| Port RS-232 | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0 ms |
| Typ wyświetlacza | |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Czas ładowania | 4 h |
| Maksymalne natężenie prądu | 9 A |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Waga produktu | |
| Wtyczka | Typu F |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Wydajność (tryb ECO) | 95% |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Kasetka na zapasowe baterie | RBP0157 |
| Certyfikaty zgodności | |
| Emisja ciepła | 682 BTU/h |
| Tryb ECO | Tak |
| Prąd ładowania | 15 A |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz awaryjny UPS CyberPower OLS3000ERT2UA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.