Certyfikaty: CE, RCM
Czas ładowania: 8 h
Liczba portów USB 2.0: 1
Głębokość produktu: 260 mm
Przebieg falowy: Sinus
Port USB: Tak
Interfejs SCSI: RS-232
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Wysokość produktu: 227 mm
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 167 V
Kolor produktu: Czarny
Moc rzeczywista: 550 W
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Materiał obudowy: Plastik
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 295 V
Waga produktu: 6,23 kg
Długość kabla: 1,5 m
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Przewody: Kabel USB
Podręcznik użytkownika: Tak
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3048 m
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA
Słyszalny alarm: Tak
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 9 min
Typ portu USB: USB Typu B
Diody LED: Tak
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Interfejs szeregowy: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 1 min
Poziom hałasu: 40 dB
Szerokość produktu: 100 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 50 °C
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Maksymalne natężenie prądu: 4,35 A
Typ wyświetlacza: LCD
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 90%
Wartość znamionowa udaru energii: 450 J
Filtr EMI/RFI: Tak
Układ: Tower
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 3048 m
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Zasilacz awaryjny UPS CyberPower VP1000ELCD-FR
438,90 zł
8 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, RCM |
|---|---|
| Maksymalne natężenie prądu | 4,35 A |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 3048 m |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Certyfikaty zgodności | |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Port USB | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Waga produktu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Układ | Tower |
| Czas ładowania | 8 h |
| Poziom hałasu | |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc rzeczywista | 550 W |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Przewody | |
| Szerokość produktu | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Podręcznik użytkownika | |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Słyszalny alarm | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz awaryjny UPS CyberPower VP1000ELCD-FR” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.