Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Czas ładowania: 12 h
Szerokość opakowania: 145 mm
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 220 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 20 min
Wysokość opakowania: 230 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 10 ms
Moc rzeczywista: 390 W
Wysokość produktu: 95 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Ilość gniazd sieciowych: 3 x gniazdo sieciowe
Pojemność baterii: 7 Ah
Głębokość produktu: 320 mm
Szerokość produktu: 160 mm
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 220 V
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,65 kVA
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Napięcie baterii: 12 V
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 5,8 kg
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Typy wyjść AC: C14 panel
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 220 V
Typy wyjść AC: C13 panel
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Układ: Tower
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Zasilacz awaryjny UPS ENERGENIE Power Cube UPS-PC-652A (Desktop, TWR; 650VA)
127,69 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Wysokość opakowania | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 390 W |
| Wysokość produktu | |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C14 panel |
| Szerokość opakowania | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Czas ładowania | 12 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Szerokość produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Układ | Tower |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz awaryjny UPS ENERGENIE Power Cube UPS-PC-652A (Desktop, TWR; 650VA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.