Technologia łożysk: Łożysko typu rifle
Łączna moc (+5 V): 120 W
Długość kabla zasilającego SATA: 500
Długość kabla zasilającego SATA: 800 mm
Długość kabla zasilającego SATA: 650
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 800
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 4
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 950 mm
Długość kabla zasilającego PCI Express: 60 cm
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A
Długość kabla zasilającego SATA: 950 mm
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1): 55 A
W zestawie obejmy kablowe: Tak
Gniazdo PCI Express: Tak
Waga netto kartonu dostawczego: 12,7 kg
Przewody: Prąd przemienny, Procesor, PATA, PCIe, SATA
Ilość złącz zasilania PATA: 2
Wysokość produktu: 86 mm
Ilość złączy zasilających SATA: 6
Prędkość wentylatora: 0 – 2700 RPM
Długość kabla zasilającego CPU: 60 cm
Długość kartonu do wysyłki: 29,8 cm
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h
Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
Długość kabla płyty głównej: 55 cm
Złącze zasilacza EPS (8-pin): Tak
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): UKCA
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Triman
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): BSMI
Obsługiwany typ płyty głównej: ATX
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe
Wysokość opakowania: 100 mm
Wersja EPS: 2.92
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak
Poziom hałasu: 34,3 dB
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Głębokość opakowania: 284 mm
Kolor produktu: Czarny
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Szerokość produktu: 150 mm
Szerokość kartonu dostawczego: 42,6 cm
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 22 A
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TUV
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 22 A
Tryb cichy: Tak
Łączna moc (+12 V): 1200 W
Łączna moc (+3.3 V): 120 W
Czas wstrzymania: 19 ms
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe
Rodzaj opakowania: Pudełko
Przeznaczenie: PC
Moc szczytowa: 1250 W
Waga wraz z opakowaniem: 3,19 kg
Wydajność: 91,5%
Typ okablowania: W pełni modułowy
Szerokość opakowania: 220 mm
Wysokość kartonu dostawczego: 24,3 cm
Wersja ATX: 3.0
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną): 4 szt.
Wbudowany wyłącznik: Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Liczba wentylatorów: 1 wentylator
Głębokość produktu: 160 mm
Łączna moc: 1200 W
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): WEEE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CB
Prąd wejściowy: 15 – 7.5 A
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2): 50 A
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed skokiem napięcia
Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CCC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): cTUVus
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ErP
Waga produktu: 1,92 kg
Współczynnik mocy: 0,98
Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
ZASILACZ BEQUIET! PURE POWER 12 M 1200W
755,25 zł
Brak w magazynie
SKU: ZDLBEQOBU0094
Kategorie: IT, Obudowy i zasilacze, Zasilacze do obudów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe AC | |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Średnica czaszy wentylatora | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadprądowe, Ochrona przed skokiem napięcia, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Wysokość kartonu dostawczego | 24,3 cm |
| Szerokość opakowania | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | |
| Głębokość produktu | |
| Łączna moc | |
| Waga produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Współczynnik mocy | 0,98 |
| Kolor produktu | |
| Wydajność | 91,5% |
| Przewody | |
| Prąd wejściowy | |
| Wysokość opakowania | |
| Długość kartonu do wysyłki | 29,8 cm |
| Poziom hałasu | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Certyfikaty zgodności | BSMI, CB, CCC, CE, cTUVus, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS, UKCA, WEEE |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Czas wstrzymania | 19 ms |
| Prędkość wentylatora | 0 – 2700 RPM |
| Motherboard power connector | |
| Moc szczytowa | 1250 W |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Długość kabla płyty głównej | |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Technologia łożysk | Łożysko typu rifle |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Tryb cichy | Tak |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem., Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami., Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
Napisz pierwszą opinię o „ZASILACZ BEQUIET! PURE POWER 12 M 1200W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.