Porty modemu rj-11: 2
Liczba portów USB 2.0: 1
Moc rzeczywista: 900 W
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 220 V
Napięcie baterii: 12 V
Typ wyświetlacza: LCD
Pojemność baterii: 8 Ah
Waga produktu: 15,8 g
Typy wyjść AC: C13 panel
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Wtyczka: C14 panel
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 220 V
Wysokość produktu: 150 mm
Typ portu USB: USB Typu B
Układ: Rack
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Szerokość produktu: 480 mm
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 220 V
Ilość komór baterii: 2
Głębokość produktu: 350 mm
Port USB: Tak
Zimny start: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Kolor produktu: Czarny
Pojemność stelaża: 3.4U
Czas odpowiedzi (typowy): 10 ms
Zasilacz GEMBIRD UPS-RACK-1500 (Rack; 1500VA)
672,74 zł
3 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Port USB | Tak |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 3.4U |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Pojemność baterii | 8 Ah |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wtyczka | C14 panel |
| Głębokość produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Rack |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Wysokość produktu | |
| Typ wyświetlacza | |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz GEMBIRD UPS-RACK-1500 (Rack; 1500VA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.