Sprawność energetyczna: Level VI
Długość kabla: 111 cm
Napięcie: 220 – 240 V
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 340 g
Przewody: Prąd przemienny
Ilość sztuk: 1
Moc rzeczywista: 90 W
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Rodzaj prądu: AC na DC
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Napięcie operacyjne: 19 V
Wysokość produktu: 32 mm
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Prąd wyjściowy: 4,74 A
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Kompatybilność z marką: Asus
Głębokość produktu: 132 mm
Szerokość produktu: 57 mm
Zasilacz Qoltec 50070.90W do notebooka (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm)
50,42 zł
21 w magazynie
SKU: ZASQOCNOT0090
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Długość kabla | 111 cm |
|---|---|
| Sprawność energetyczna | Level VI |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | ASUS |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Napięcie | |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Przewody | |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz Qoltec 50070.90W do notebooka (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.