Przeznaczenie: Notebook
Certyfikaty: СE
Typ zasilacza: Wewnątrz
Wysokość produktu: 32 mm
Napięcie: 220 – 240 V
Szerokość produktu: 132 mm
Prąd wyjściowy: 4,74 A
Przewody: Prąd przemienny
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Moc rzeczywista: 90 W
Głębokość produktu: 57 mm
Napięcie operacyjne: 19 V
Kompatybilność z marką: Asus
Waga produktu: 284 g
Kolor produktu: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Zgodność z RoHS: Tak
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zasilacz Qoltec 50071.90W do notebooka Asus (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm)
52,04 zł
6 w magazynie
SKU: ZASQOCNOT0125
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Certyfikaty | СE |
| Typ zasilacza | Wewnątrz |
| Kolor produktu | |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Głębokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przewody | |
| Napięcie | |
| Kompatybilność z marką | ASUS |
| Waga produktu | |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz Qoltec 50071.90W do notebooka Asus (19 V; 4,74 A; 90W; 5.5 mm x 2.5 mm)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.