Kompatybilność: Acer
Moc rzeczywista: 65 W
Wydajność: 80%
Napięcie: 100 – 250 V
Rodzaj opakowania: Pudełko
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 80%
Napięcie operacyjne: 19 V
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Długość kabla: 1,2 m
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Głębokość produktu: 114 mm
Kolor produktu: Czarny
Wysokość opakowania: 38 mm
Rodzaj prądu: AC na DC
Wysokość produktu: 30 mm
Szerokość opakowania: 90 mm
Diody LED: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 50 °C
Głębokość opakowania: 190 mm
Żywotność: 100000 h
Częstotliwość wejściowa: 55 +/- 5 Hz
Kompatybilność z marką: Acer
EAN/UPC/GTIN: 5901720130259
Zakres wilgotności względnej: 0 – 70%
Produkt odporny na warunki atmosferyczne: Nie
Szerokość produktu: 49 mm
Przeznaczenie: Laptop
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 70 °C
Waga produktu: 200 g
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Waga wraz z opakowaniem: 249 g
Ilość sztuk: 1
Prąd wyjściowy: 3,42 A
Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-06 do notebooka Acer (19 V; 3,42 A; 65W; 5.5 mm x 1.7 mm)
33,80 zł
8 w magazynie
SKU: ZASAKGNOT0007
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Żywotność | 100000 h |
| EAN/UPC/GTIN | 5901720130259 |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Kolor produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Napięcie | |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Przeznaczenie | |
| Kompatybilność z marką | Acer |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Waga produktu | |
| Wydajność | 80% |
| Ilość sztuk | |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 70% |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-06 do notebooka Acer (19 V; 3,42 A; 65W; 5.5 mm x 1.7 mm)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.