Kompatybilność: HP
Compaq
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS. REACH
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne ABS
Zakres wilgotności względnej: 0 – 70%
Głębokość opakowania: 190 mm
Ilość sztuk: 1
Wydajność: 80%
Kompatybilność z marką: LG
Rodzaj prądu: AC na DC
Waga produktu: 253 g
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 80%
Szerokość produktu: 56 mm
Prąd wyjściowy: 2,4 A
Wysokość produktu: 31 mm
Szerokość opakowania: 90 mm
Częstotliwość wejściowa: 55 +/- 5 Hz
Długość kabla: 1,2 m
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 70 °C
Diody LED: Tak
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Waga wraz z opakowaniem: 302 g
Wysokość opakowania: 38 mm
Przeznaczenie: Laptop
Kolor produktu: Czarny
Głębokość produktu: 131,5 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Napięcie: 100-250 V
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 50 °C
Moc rzeczywista: 90 W
Napięcie operacyjne: 19 V
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Żywotność: 100000 h
Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-08 do notebooka Compaq, HP (19 V; 4,74 A; 90W; 4.8 mm x 1.7 mm)
36,66 zł
Brak w magazynie
SKU: ZASAKGNOT0009
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS. REACH |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Wydajność | 80% |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kompatybilność z marką | LG |
| Napięcie | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Waga produktu | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Rodzaj opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 70% |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Szerokość opakowania | |
| Przeznaczenie | |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Żywotność | 100000 h |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Diody LED | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-08 do notebooka Compaq, HP (19 V; 4,74 A; 90W; 4.8 mm x 1.7 mm)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.