Kompatybilność: Dell
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, REACH
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Żywotność: 100000 h
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 31 mm
Napięcie: 100-250 V
Rodzaj opakowania: Pudełko
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 80%
Diody LED: Tak
Moc rzeczywista: 90 W
Wysokość opakowania: 38 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 50 °C
Waga wraz z opakowaniem: 303 g
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 70 °C
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Rodzaj prądu: AC na DC
Szerokość produktu: 56 mm
Ilość sztuk: 1
Prąd wyjściowy: 4,62 A
Waga produktu: 254 g
Głębokość opakowania: 190 mm
Prąd wejściowy: 2.4 A
Kompatybilność z marką: Dell
Głębokość produktu: 131,5 mm
Długość kabla: 1,2 m
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Szerokość opakowania: 90 mm
Przeznaczenie: Laptop
Napięcie operacyjne: 19.5 V
Częstotliwość wejściowa: 55 +/- 5 Hz
Wydajność: 80%
Zakres wilgotności względnej: 0 – 70%
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-53 do notebooka DELL (19,5 V; 4,62 A; 90W; 4.5 mm x 3 mm)
44,98 zł
11 w magazynie
SKU: ZDLAKGNOT0024
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS. REACH |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wydajność | 80% |
| Waga produktu | |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Rodzaj opakowania | |
| Napięcie | |
| Głębokość produktu | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Prąd wyjściowy | 4,62 A |
| Kolor produktu | |
| Przeznaczenie | |
| Głębokość opakowania | |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Prąd wejściowy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 70% |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Żywotność | 100000 h |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-53 do notebooka DELL (19,5 V; 4,62 A; 90W; 4.5 mm x 3 mm)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.