Kompatybilność: LENOVO
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, REACH
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Żywotność: 100000 h
Prąd wyjściowy: 3,25 A
Moc rzeczywista: 65 W
Napięcie operacyjne: 20 V
Głębokość opakowania: 190 mm
Częstotliwość wejściowa: 55 +/- 5 Hz
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Szerokość produktu: 49 mm
Rodzaj prądu: AC na DC
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Diody LED: Zasilanie
Wysokość opakowania: 38 mm
Kompatybilność z marką: Lenovo
Kolor produktu: Czarny
Przeznaczenie: Laptop
Głębokość produktu: 114 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 70 °C
Szerokość opakowania: 90 mm
Stopień ochrony IP: IP20
Rodzaj opakowania: Pudełko
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 50 °C
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 80%
Waga produktu: 200 g
Napięcie: 100 – 250 V
Wysokość produktu: 30 mm
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Waga wraz z opakowaniem: 249 g
Wydajność: 80%
Ilość sztuk: 1
Produkt odporny na warunki atmosferyczne: Nie
Długość kabla: 1,2 m
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Zakres wilgotności względnej: 0 – 70%
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe
Zasilacz sieciowy Akyga Square AK-ND-24 do notebooka IBM, Lenovo (20 V; 3,25 A; 65W; Slim Tip, Square yellow )
38,63 zł
17 w magazynie
SKU: ZASAKGNOT0024
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS. REACH |
|---|---|
| Kompatybilność | |
| Głębokość opakowania | |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Wysokość produktu | |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Napięcie | |
| Szerokość produktu | |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Żywotność | 100000 h |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj opakowania | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Głębokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Kolor produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Szerokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 70% |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość sztuk | |
| Wydajność | 80% |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz sieciowy Akyga Square AK-ND-24 do notebooka IBM, Lenovo (20 V; 3,25 A; 65W; Slim Tip, Square yellow )” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.