Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, REACH
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Moc rzeczywista: 90 W
Prąd wejściowy: 2.4 A
Napięcie operacyjne: 20 V
Kolor produktu: Czarny
Długość kabla: 1,2 m
Regulowane napięcie wyjściowe: Nie
Rodzaj prądu: AC na DC
Szerokość opakowania: 90 mm
Napięcie: 100 – 250 V
Prąd wyjściowy: 4,5 A
Diody LED: Tak
Wysokość opakowania: 38 mm
Głębokość produktu: 114 mm
Głębokość opakowania: 190 mm
Przeznaczenie: Laptop
Szerokość produktu: 49 mm
Typ zasilacza: Wewnętrzna
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Waga wraz z opakowaniem: 249 g
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 50 °C
Ilość sztuk: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kompatybilność z marką: Lenovo
Wysokość produktu: 30 mm
Częstotliwość wejściowa: 55 +/- 5 Hz
Wydajność: 80%
Waga produktu: 200 g
Zasilacz sieciowy Akyga Square AK-ND-29 do notebooka IBM, Lenovo (20 V; 4,5 A; 90W; Slim Tip, Square yellow )
43,32 zł
5 w magazynie
SKU: ZASAKGNOT0030
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Zasilacze do notebooków
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS. REACH |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Diody LED | Tak |
| Waga produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Napięcie | |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Kolor produktu | |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią., Nie otwierać obudowy zasilacza., Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Głębokość produktu | |
| Prąd wejściowy | |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przeznaczenie | |
| Wysokość opakowania | |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość sztuk | |
| Wydajność | 80% |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz sieciowy Akyga Square AK-ND-29 do notebooka IBM, Lenovo (20 V; 4,5 A; 90W; Slim Tip, Square yellow )” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.