Certyfikaty: CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Układ: Kompaktowy
Wartość znamionowa udaru energii: 125 J
Typ wyświetlacza: LCD
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 2 min
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 165 V
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Filtr EMI/RFI: Tak
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 90%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 3000 m
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Słyszalny alarm: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3000 m
Port USB: Tak
Moc rzeczywista: 420 W
Długość kabla: 1,5 m
Liczba portów USB 2.0: 1
Przebieg falowy: Sinus
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Kolor produktu: Czarny
Głębokość produktu: 288 mm
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,7 kVA
Szerokość produktu: 166 mm
Waga produktu: 5,3 kg
Diody LED: Tak
Wysokość produktu: 118 mm
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Typy wyjść AC: Typu E
Zimny start: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 50 °C
Materiał obudowy: Plastik
Funkcje ochrony przed przepięciami: Telefon
Porty modemu rj-11: 2
Funkcje ochrony przed przepięciami: Cyfrowa linia abonencka (DSL)
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Funkcje ochrony przed przepięciami: Faks
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 6 min
Czas ładowania: 8 h
Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Funkcje ochrony przed przepięciami: Sieć
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 290 V
Zasilacz UPS CyberPower BR700ELCD-FR (TWR; 700VA)
412,50 zł
8 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Kolor produktu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Waga produktu | |
| Port USB | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Szerokość produktu | |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Czas ładowania | 8 h |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Układ | Kompaktowy |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Zimny start | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Porty modemu rj-11 | 2 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 3000 m |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Typ wyświetlacza | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Moc rzeczywista | 420 W |
| Głębokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower BR700ELCD-FR (TWR; 700VA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.