Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Filtr EMI/RFI: Tak
Typ wyświetlacza: LCD
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Układ: Tower
Wtyczka: C14 panel
Auto-restart: Tak
Napięcie baterii: 12 V
Poziom hałasu: 35 dB
Funkcje ochrony przed przepięciami: Cyfrowa linia abonencka (DSL)
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 165 V
Waga produktu: 10,9 kg
Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe
Funkcje ochrony przed przepięciami: Telefon
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4 min
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Rodzaj chłodzenia: Pasywne
Funkcje ochrony przed przepięciami: Faks
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Funkcje ochrony przed przepięciami: Sieć
Diody LED: Tak
Wydajność: 98,5%
Liczba portów USB 2.0: 3
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Port USB: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Moc rzeczywista: 780 W
Kolor produktu: Czarny
Wartość nominalna napięcia wyjściowego: 230 V
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 265 V
Przebieg falowy: Sinus
Interfejs szeregowy: Tak
Szerokość produktu: 100 mm
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Liczba wyjść typu F: 6
Pojemność baterii: 8,5 Ah
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Czas ładowania: 8 h
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,35 kVA
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Głębokość produktu: 370 mm
Wysokość produktu: 265 mm
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 10 min
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Porty modemu rj-11: 1
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Słyszalny alarm: Tak
Zasilacz UPS CyberPower CP1350EPFCLCD
1089,00 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Pojemność baterii | 8,5 Ah |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Waga produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Diody LED | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu | |
| Moc rzeczywista | 780 W |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | |
| Wtyczka | C14 panel |
| Wysokość produktu | |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Liczba wyjść typu F | 6 |
| Wydajność | 98,5% |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Auto-restart | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Port USB | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower CP1350EPFCLCD” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.