Certyfikaty: CE, EAC, RCM
System operacyjny: Windows 7/Vista/XP/2000/Server 2003, Linux
Funkcje ochrony przed przepięciami: Faks
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Szerokość opakowania: 195 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): 15 – 45 °C
Funkcje ochrony przed przepięciami: Sieć
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 270 V
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Długość kabla: 1,83 m
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3000 m
Wysokość opakowania: 335 mm
Diody LED: Operacje
Wartość nominalna napięcia wyjściowego: 230 V
Głębokość produktu: 230 mm
Interfejs: USB
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Auto-restart: Tak
Wartość znamionowa udaru energii: 405 J
Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe
Funkcje ochrony przed przepięciami: Telefon
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 170 V
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 15000 m
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Filtr EMI/RFI: Tak
Typ wyświetlacza: LCD
Topologia UPS: Czuwanie (Offline)
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Przebieg falowy: Czysty sinus
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Układ: Tower
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Porty modemu rj-11: 1
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Materiał obudowy: Plastik
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe
Wysokość produktu: 275 mm
Czas ładowania: 8 h
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f): 32 – 104 °F
Moc rzeczywista: 540 W
Liczba portów USB 2.0: 1
Wtyczka: C14 panel
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 7 min
Napięcie baterii: 230 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8504408590
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,9 kVA
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 1 min
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Szerokość produktu: 100 mm
Waga produktu: 6,6 kg
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Słyszalny alarm: Tak
Wartość nominalna napięcia wejściowego: 165-265 V
Poziom THD prądu wyjściowego: 10%
Zasilacz UPS CyberPower CP900EPFCLCD (TWR; 900VA)
786,50 zł
7 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, EAC, RCM |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 7/Vista/XP/2000/Server 2003, Linux |
| Wysokość opakowania | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | |
| Czas ładowania | 8 h |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Waga produktu | |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Auto-restart | Tak |
| Moc rzeczywista | 540 W |
| Diody LED | Operacje |
| Napięcie baterii | 230 V |
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 15000 m |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Głębokość produktu | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Wtyczka | C14 panel |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ wyświetlacza | |
| Układ | Tower |
| Interfejs | USB |
| Szerokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 10% |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower CP900EPFCLCD (TWR; 900VA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.