Certyfikaty: CE
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA
Pojemność baterii: 200 Ah
Typ wyświetlacza: LCD
Napięcie baterii: 12 V
Kolor produktu: Żółty
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 140 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 230 V
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Częstotliwość wejściowa: 45/65 Hz
Czas odpowiedzi (typowy): 10 ms
Regulacja częstotliwości wyjściowej: 50/60 Hz
Akumulatory wymieniane podczas pracy: Tak
Diody LED: Zasilanie
Szerokość produktu: 208 mm
Liczba wyjść typu F: 2
Prąd ładowania: 15 A
Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online)
Awaryjne wyłączenie zasilania: Tak
Głębokość produktu: 153 mm
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia, Wymiana baterii
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Auto-restart: Tak
Liczba faz wyjściowych: 1
Typ wymagany ochrony wejściowej: 3-biegunowy wyłącznik
Ilość gniazd sieciowych: 2 x gniazdo sieciowe
Automatyczny test baterii: Tak
Przebieg falowy: Sinus
Moc rzeczywista: 700 W
Waga produktu: 8,5 kg
Wysokość produktu: 241 mm
Układ: Tower
Podręcznik użytkownika: Tak
Słyszalny alarm: Tak
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 300 V
Zarządzanie przez stronę www: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Typy wyjść AC: Typu F
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Funkcje ochrony zasilania: Częstotliwość przełączania
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Zasilacz UPS CyberPower CPS1000E (TWR; 1000VA)
1309,00 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE |
|---|---|
| Liczba wyjść typu F | 2 |
| Typ wyświetlacza | |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia, Wymiana baterii |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Prąd ładowania | 15 A |
| Auto-restart | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Podręcznik użytkownika | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Częstotliwość przełączania, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Pojemność baterii | 200 Ah |
| Rodzaj opakowania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 10 ms |
| Układ | Tower |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Moc rzeczywista | 700 W |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower CPS1000E (TWR; 1000VA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.