Przebieg falowy: Sinus
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 271 V
Długość kabla: 1,83 m
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Wysokość produktu: 44 mm
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Akumulatory wymieniane podczas pracy: Tak
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 165 V
Słyszalny alarm: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 – 45 °C
Waga produktu: 14,9 kg
Filtr EMI/RFI: Tak
Układ: Rack
Szerokość produktu: 443 mm
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Kolor produktu: Srebrny
Pojemność stelaża: 1U
Tryby alarmu dźwiękowego: Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Typ ekranu: LCD
Głębokość produktu: 389 mm
Port USB: Tak
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1500 kVA
Moc rzeczywista: 900 W
Typy wyjść AC: C13 panel
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Zasilacz UPS CyberPower OR1500ERM1U
1815,00 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
|---|---|
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Szerokość produktu | |
| Port USB | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Kolor produktu | |
| Układ | Rack |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Głębokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Typ ekranu | LCD |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower OR1500ERM1U” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.