Certyfikaty: CE, EAC, RCM, RoHS
System operacyjny: Windows 7 / Vista / XP / 2000, Server 2003 / 2008, Linux
Kolor produktu: Czarny
Zakres wilgotności względnej: 0 – 95%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Materiał obudowy: Metal
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Szerokość produktu: 170 mm
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 151 V
Ilość zworek wyjściowych IEC: 1
Waga produktu: 18,9 kg
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3000 m
Typy wyjść AC: C13 panel
Głębokość produktu: 432 mm
Ochrona przed przeciążeniem: Tak
Czas ładowania: 8 h
Szerokość opakowania: 316 mm
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 301 V
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Diody LED: Operacje
Wysokość opakowania: 360 mm
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1 kVA
Wysokość produktu: 221 mm
Przewody: Kabel USB
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 230 V
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4 min
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 – 45 °C
Akumulatory wymieniane podczas pracy: Tak
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Współczynnik mocy: 0,9
Liczba portów USB 2.0: 1
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Przebieg falowy: Czysty sinus
Wtyczka: C14 panel
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 16 min
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8504408590
Diody LED: Błąd
Moc rzeczywista: 900 W
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 95%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 15000 m
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Filtr EMI/RFI: Tak
Typ wyświetlacza: LCD
Układ: Tower
Wartość znamionowa udaru energii: 405 J
Zasilacz UPS CyberPower PR1000ELCD (TWR; 1000VA)
1595,00 zł
1 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, EAC, RCM, RoHS |
|---|---|
| System operacyjny | Windows 7 / Vista / XP / 2000, Server 2003 / 2008, Linux |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 1 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Wysokość opakowania | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 15000 m |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Diody LED | Błąd, Operacje |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Przewody | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Czas ładowania | 8 h |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Wtyczka | C14 panel |
| Waga produktu | |
| Typ wyświetlacza | |
| Szerokość produktu | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Układ | Tower |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 95% |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Szerokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower PR1000ELCD (TWR; 1000VA)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.