Liczba portów wejściowych RJ11/RJ45: 1
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Liczba portów wyjściowych RJ11/RJ45: 1
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Długość kabla: 1,5 m
Kolor produktu: Czarny
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Materiał obudowy: Plastik
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Prąd ładowania: 2,1 A
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Przebieg falowy: Pseudo sine
Głębokość produktu: 298 mm
Port USB: Tak
Filtr EMI/RFI: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Wartość znamionowa udaru energii: 150 J
Waga produktu: 9,1 kg
Typ portu USB: USB Type A/USB Type-C
Maksymalne natężenie prądu: 6,52 A
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 90%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 3000 m
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Moc rzeczywista: 900 W
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Diody LED: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 50 °C
Funkcje ochrony przed przepięciami: Telefon
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3000 m
Słyszalny alarm: Tak
Układ: Tower
Poziom hałasu: 50 dB
Emisja ciepła: 34,1 BTU/h
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 167 V
Funkcje ochrony przed przepięciami: Sieć
Szerokość produktu: 148 mm
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 295 V
Wysokość produktu: 178 mm
Typ kontroli: Przyciski
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Podręcznik użytkownika: Tak
Czas ładowania: 8 h
Ilość faz: 1
Zasilacz UPS CyberPower UT1500EG-FR
548,90 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Szerokość produktu | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Wysokość produktu | |
| Czas ładowania | 8 h |
| Układ | Tower |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Port USB | Tak |
| Waga produktu | |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Głębokość produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Poziom hałasu | |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Podręcznik użytkownika | |
| Prąd ładowania | 2,1 A |
| Ilość faz | 1 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 6,52 A |
| Emisja ciepła | 34,1 BTU/h |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kolor produktu | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 3000 m |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower UT1500EG-FR” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.