Waga produktu: 10,8 kg
Głębokość produktu: 298 mm
Długość kabla: 1,5 m
Tryby alarmu dźwiękowego: Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia
Przebieg falowy: Pseudo sine
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Funkcje ochrony przed przepięciami: Modem
Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Funkcje ochrony przed przepięciami: Telefon
Szerokość produktu: 148 mm
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Podręcznik użytkownika: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Wartość znamionowa udaru energii: 150 J
Filtr EMI/RFI: Tak
Rodzaj baterii: Ołowiowa (VRLA)
Diody LED: Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 – 90%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 3000 m
Kolor produktu: Czarny
Wysokość produktu: 178 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Prąd ładowania: 2,1 A
Materiał obudowy: Plastik
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 230 V
Zakres wilgotności względnej: 0 – 90%
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Moc rzeczywista: 1320 W
Funkcje ochrony przed przepięciami: Sieć
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Typ portu USB: USB Type A/USB Type-C
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 167 V
Poziom hałasu: 50 dB
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 50 °C
Typ kontroli: Przyciski
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3000 m
Port USB: Tak
Układ: Tower
Czas ładowania: 8 h
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Słyszalny alarm: Tak
Ilość faz: 1
Napięcie ładowania: 5 V
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2,2 kVA
Emisja ciepła: 34,1 BTU/h
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 295 V
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Liczba portów wejściowych RJ11/RJ45: 1
Liczba portów wyjściowych RJ11/RJ45: 1
Zasilacz UPS CyberPower UT2200EG-FR
658,90 zł
10 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Diody LED | Tak |
|---|---|
| Podręcznik użytkownika | |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Emisja ciepła | 34,1 BTU/h |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 90% |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Poziom hałasu | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Port USB | Tak |
| Waga produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Ilość faz | 1 |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Głębokość produktu | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Prąd ładowania | 2,1 A |
| Moc rzeczywista | 1320 W |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Wysokość produktu | |
| Czas ładowania | 8 h |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Układ | Tower |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 3000 m |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS CyberPower UT2200EG-FR” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.