Certyfikaty: CE, CB report (TÜV)
Kolor produktu: Czarny
Liczba portów USB 2.0: 1
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 220 V
Moc rzeczywista: 2700 W
Frekwencja wyjściowa: 50/60 Hz
Głębokość produktu: 647 mm
Bezpieczeństwo: IEC / EN 62040-1, UL 1778
Poziom hałasu: 45 dB
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 276 V
Napięcie operacyjne: 230 V
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85078000
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 184 V
Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe
Szerokość produktu: 441 mm
Wtyczka: C20 panel
Waga produktu: 35,3 kg
Interfejs SCSI: RS-232
Częstotliwość wejściowa: 45/55 Hz
Interfejs szeregowy: Tak
Wysokość produktu: 86,2 mm
Port RS-232: 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Typy wyjść AC: C19 panel
Układ: Rackmount/Tower
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 240 V
Funkcje ochrony zasilania: Nadmiernego rozładowania
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Typy wyjść AC: C13 panel
Zasilacz UPS Eaton 5SC 3000i RT2U
5391,62 zł
5 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, CB report (TÜV) |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Wtyczka | C20 panel |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Port RS-232 | 1 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Bezpieczeństwo | |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Poziom hałasu | |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 45/55 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS Eaton 5SC 3000i RT2U” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.