Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,85 kVA
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 290 V
Wysokość opakowania: 256 mm
Układ: Tower
Waga produktu: 6,9 kg
Szerokość produktu: 100 mm
Napięcie baterii: 12 V
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Szerokość opakowania: 141 mm
Pojemność baterii: 5 Ah
Ilość gniazd sieciowych: 3 x gniazdo sieciowe
Moc rzeczywista: 550 W
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Zimny start: Tak
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 191 V
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Głębokość produktu: 325 mm
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 162 V
Kolor produktu: Czarny
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 253 V
Wysokość produktu: 189 mm
Zasilacz UPS EVER DUO 850 PL AVR USB
357,50 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Wysokość produktu | |
| Zimny start | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Układ | Tower |
| Moc rzeczywista | 550 W |
| Szerokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS EVER DUO 850 PL AVR USB” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.