Napięcie operacyjne wejścia (minimalne): 178 V
Liczba faz wyjściowych: 1
Typy wyjść AC: C13 panel
Przebieg falowy: Sinus
Szerokość opakowania: 547 mm
Gumowe nóżki: Tak
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne): 281 V
Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Waga produktu: 26 kg
Wysokość produktu: 132 mm
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 1000 m
Napięcie baterii: 12 V
Automatyczna regulacja napięcia (AVR): Tak
Liczba portów USB 2.0: 1
Przewody: Kabel mocy wejściowy
Głębokość produktu: 460 mm
Pojemność baterii: 7 Ah
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 6 min
Ilość faz: 1
Podręcznik użytkownika: Tak
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 45 °C
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne): 253 V
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 3 min
Stopień ochrony IP: IP20
Diody LED: Tak
Wysokość opakowania: 247 mm
Szerokość produktu: 440 mm
Czas ładowania: 4 h
Zimny start: Tak
Funkcje ochrony zasilania: Przeładowanie
Moc rzeczywista: 1650 W
Liczba faz wejściowych: 1
Maksymalne natężenie prądu: 16 A
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne): 195 V
Kolor produktu: Czarny
Wtyczka: C20 panel
Częstotliwość wejściowa: 50 Hz
Liczba obsługiwanych baterii: 4
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Awaryjne wyłączenie zasilania: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Topologia UPS: Technologia line-interactive
Typ wyświetlacza: LCD
Układ: Rackmount/Tower
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 95%
Zasilacz UPS EVER UPS SINLINE RT 2000 (W/SRTLRT-002K00/00)
2629,00 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wtyczka | C20 panel |
|---|---|
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Kolor produktu | |
| Przewody | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Szerokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Podręcznik użytkownika | |
| Maksymalne natężenie prądu | 1,6 A |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Zimny start | Tak |
| Moc rzeczywista | 1650 W |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Wysokość produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Diody LED | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wysokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Przeładowanie |
| Czas ładowania | 4 h |
| Ilość faz | 1 |
| Typ wyświetlacza | |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Układ | Rackmount/Tower |
Napisz pierwszą opinię o „Zasilacz UPS EVER UPS SINLINE RT 2000 (W/SRTLRT-002K00/00)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.